O mnie

Po długiej przerwie strona znana niegdyś jako Loorney przeszła metamorfozę, zyskując nową nazwę- GlamOnline. Witryna ma łączyć all about passion czyli wszystko co związane z pasją. Dawniej poruszałam jedynie tematykę z życia codziennego i podróży. Obecnie zakres tematyczny został rozszerzony o nowe działy.

Zaczynając swoją przygodę w blogosferze ponad dziesięć lat temu, nie myślałam, że tu zostanę. Na własnej domenie, na własnym rachunku. Stawiając, swoje pierwsze kroki w blogosferze, zainspirowana Zoellą, Lucyluucy oraz wieloma innymi blogerami, chciałam znaleźć swoje miejsce w internecie. Zależało mi, by blog nie był jedynie witryną reklamową jak na wielu innych stronach a poruszał to, co jest bliskie mojemu sercu. Od lat działam charytatywnie, uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca ludzi oraz działać artystycznie. Zaczynając od fotografii, szkicowaniu, malowaniu, kończąc na własnych projektach filmowych, aż po próbę stworzenia własnej książki oraz filmu animowanego. 

Ten blog to cząstka mnie a jednocześnie nowy początek. Na własnych zasadach, gdzie małymi kroczkami pnę się do wyznaczonych celów i marzeń. Bez dziwnych awantur w świecie promocji, mylących nagłówków, wykorzystywania własnych czytelników, autorów widmo czy oszukiwaniu samego siebie. Mam nadzieję, że mój “nowy internetowy początek” wam się spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej. Kto wie? Może kiedyś pojawi się nawet wspólny projekt lub inicjatywa!

Nika