Promocyjna pustka, Blogosfera i Powrót

16.08.2020

Witajcie!

Po drugiej przerwie strona znana niegdyś jako Loorney przeszła metamorfozę, zyskując nową nazwę- GlamOnline. Witryna ma łączyć all about passion czyli wszystko co związane z pasją. Niedługo strona ruszy na pełnych obrotach, prezentując tematy, które interesują i ciekawią. Zaprezentowane zostaną projekty filmowe, fotograficzne, charytatywne, ale i również akcje prowadzone razem z wami, czytelnikami!

Wcześniej strona prezentowała głównie mój punkt widzenia w różnych dziedzinach życia. Obecnie zakres tematów zostanie rozszerzony o nowe działy m. in dział dziennikarski. Blog jest początkiem nowej szansy w świecie blogosfery, który będzie również moim osobistym startem po wielu przykrych wydarzeniach, które przytrafiły się w ciągu ostatnich kilku lat.

Mam plan stworzenia postów motywacyjnych, które w oparciu o psychologię i zdrowy tryb życia mogłyby dać wsparcie osobom, które w tej chwili tego potrzebują. Chce by ta strona była punktem wspierającym innych bez nienawistnych komentarzy, dram dla zwrócenia uwagi czy oszukiwania własnych czytelników i widzów.

Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę i wspólne projekty, jednak nie chce, by na witryna stała się kolejnym pustym banerem reklamowym bez przekazu. Blog rusza wkrótce, ponieważ muszę zapiąć na ostatni guzik sprawy techniczne takie jak m.in stworzenie wyglądu strony oraz dopracowanie detali. Mam nadzieje, że mimo to zostaniecie ze mną na dłużej. Do zobaczenia wkrótce, Nika

ALL ABOUT PASSION