Niesamowite projekty i sukcesy

12.09.2020

W ciągu ostatnich tygodni moja głowa przepełniona była wieloma projektami. Część z nich udało mi się zrealizować przy pomocy niesamowitych osób, które poświęciły czas, by włączyć się w projekty. Inne-wciąż czekają na realizacje. Przed dłuższy czas czułam, że stanęłam w “martwym punkcie”. Wydarzenia spowodowane pandemią koronawirusa sprawiły, że przez dłuższy czas mój dzienny kalendarz został przejęty przez przygnębienie i rutynę. Czułam się przy tym jak w pułapce bez wyjścia. W czasie, gdy inni youtuberzy i blogerzy pisali informacje ze świata oraz ich osobistego życia. Ja zniknęłam na dłuższy czas z social mediów z powodu braku sił i chęci działania.

Cały ten czas poświęciłam na przemyślenia związane z tym co zrobię, gdy ta cała pandemia się skończy oraz tego w jakim kierunku będzie działał mój kanał. Nie chciałam być osobom, która tylko mówi. Chciałam działać, więc to zrobiłam.  

Problemy z programem do montażu, starym (jak na swoje lata), psującym się komputerem nie zatrzymały mnie. Zaczęłam pracę nad filmami. Uświadomiła mi ona, że mimo dłuższego czasu, braku środków na ich realizacje, popsutym sprzęcie i programie. Wciąż się rozwijam i to jak na ironię, pchnęło mnie do przodu.

Dzisiejszy post poświęcony jest sukcesom  z ostatnich tygodni. Zapraszam serdecznie!

Odtwórz wideo

5 LEKCJI OD RIHANNY

Po stworzeniu filmów na cięższe tematy, potrzebowałam małej odskoczni. Moją uwagę przykuła Rihanna, która stała się dla mnie tematem motywacji w show biznesie. Tak o to powstał mini dokument o niej, którzy przedstawia 5 lekcji od sławnej piosenkarki. Film jest w czarno- białej wersji, ponieważ moim celem było pokazanie pewnych mechanizmów z zupełnie innej strony. O dziwo powstał on tuż przed awanturą z wykorzystaniem piosenki religijnej na pokazie FentyxSavageShow!

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

BADAJMY PIERSI!

Zawsze chciałam spróbować swoich sił z podcastami. Nigdy nie miałam odpowiedniego głosu, dykcji a na nagraniach mówiłam za szybko. Wspominałam już, że dla upartego nie ma rzeczy nie możliwych? Tak o to powstał pierwszy podcast! Z pomocą przyszła mi Justyna, która podłożyła głos pod napisany przeze mnie na szybko tekst. Wiem, że mógłby być lepszy, ale myślę, że od czegoś trzeba zacząć. Wciąż uczę się na błędach, jednak cieszę się, że powstał. Było to dla mnie ważne ze względu na jego tematykę oraz miesiąca tematycznego o którym w mediach o dziwo się nie mówi tyle ile powinno. Październik jest międzynarodowym miesiącem walki z nowotworem. Ze względu na osobiste przeżycia w tej kwestii nie potrafiłam przejść obok tego tematu obojętnie.

S.O.S KRWIODAWSTWO

Pierwszy film jaki udało mi się zrealizować dotyczył krwiodawstwa. Wspomniałam o tym w ostatnim poście. Powstał w dwóch wersjach językowych: Polskiej oraz angielskiej. Jestem zadowolona z tego projektu, ponieważ jego cel był i nadal jest naprawdę ważny. Krwiodawstwo to bardzo ważny element polskiej służby zdrowia, który w dobie pandemii koronawirusa odgrywa szczegółową rolę. Film zrealizowany został przez użytkowników Twitter’a, którzy podłożyli głos pod napisany tekst oraz wysłali własne pracę, które również możecie znaleźć osobnym materiale. Zrealizowany został bez kontaktowo (naprawdę, nie tak jak zrobił to Reżyser Życia). Montaż dwóch wersji zajął mi ponad tydzień ze względu na zepsuty sprzęt (jeśli jest się zdeterminowanym, to można pokonać każdą barierę, prawda?)

Odtwórz wideo

ŚWIATOWY PROJEKT

Odświeżony projekt stworzony z fanami aktorki i piosenkarki Demi Lovato. Akcja była szybka i spontaniczna a mimo to osiągnęła ogromny zasięg. Udział w niej wzięło 11 osób z różnych zakątków świata. Jakie kraje wzięły udział w akcji? Polska, Portugalia, Nowa Zelandia, Niemcy, Nigeria, Australia, Luksemburg, USA, Grecja, Filipiny oraz Dominikana. Film został zobaczony i polubiony przez Dianne, mamę Demi. 

Mój kanał wciąż się rozwija. Powoli, ale do przodu. Nie chce być osobom, która wywołuje awantury, obraża ludzi lub tworzy o takich osobach filmy. Wolę się skupić na czymś bardziej pozytywnym. Na ten moment mam spore problemy z montażem filmów, ale wciąż staram, by się pojawiały (w miarę) regularnie. Będę wdzięczna za każdy komentarz na kanale a nawet subskrypcje (o ile wam się spodoba). Poświęciłam na niego sporo czasu i po prostu nie chce, by poszedł on na marne. Jeśli jest jakiś temat o jakim chcielibyście usłyszeć podcast, dajcie znać w komentarzach. Napiszcie również jakie WY osiągnęliście sukcesy w ciągu ostatnich kilku tygodni. Pozdrawiam, Nika